Лавка паркова "Відпочинок"

- В наявності
- Код: 84378
6 000 ₴
+380 (67) 117-11-21
- +380 (63) 117-11-21
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка паркова "Відпочинок" виробництва компанії ReVolt, виконана в класичному стилі. У боковинах лавочки встановлені декоративні елементи. Лавка паркова "Відпочинок" має дуже стриманий сучасний стиль, що дозволяє її використовувати як для прибудинкових територіях так і в інших громадських місцях.
Основні характеристики:
дерево: сосна; ясен, вільха, дуб
боковини: профіль;
Довжина: 1,5 м
Спосіб кріплення: анкер (можна змінити за бажанням)
Характеристики можуть змінюватись за бажанням замовника!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 6 000 ₴

